İŞLEM GERÇEKLEŞTİRİLİYOR...
Register
Help
USD
TRY (Turkish Lira)
USD (Dollar)
EUR (Euro)
GBP (Pound)
AZN (Manat)
RUB (Ruble)
SAR (Riyal)
CNY (Yen )
English
Türkçe
English
Deutsch
Français
Русский
Azərbaycanca
中文
Español
WOMEN
MEN
Welcome!
Welcome to the privileged shopping World of Tozlu! You’ve made a great choice joining our millions of visitors indeed. You can follow us on our social media and mobile app to reach our exclusive suprises for you. Enjoy Your Shopping.
OCCASIONS
Do Not Miss Our Special Campaigns!
Discover Now
SALE = HAPPINESS %50 %60 %70 %80 and also %90 sales behind this door. One of the reasons of our rewards for ‘Fashion website of the year’ consecutively for two years is offering best prices not only for a season, but for all seasons. We take great joy for offering the best prices of all seasons at all categories suchs as women clothing, men clothing, shoes and bags, cosmetics, accessories, home textile and kids clothing. In short ; Best sales, heart of the fashion and top of the trend products awaits to be yours. Enjoy your Shopping
YOUR WORLD
Unique Categories. All Different, All For You.
HOME & LIVING
BIG SALE ON NEW SEASONS PRODUCTS
All Products With %40 %50 %60 %70 Discounts!
UZAKDAN KONTROL
İZİN VERİN
ID'nizi ve Şifrenizi Paylaşın
BAĞLANTI KURUN
Bağlantı ID'sini Girin
KARŞIDAKİ KİŞİ İLE BAĞLATI KUR
Call us Send an e-mail
Kendini sürekli yenileyen bir yapıya sahip olan moda kavramını takip etmeniz artık o kadar da zor ve pahalı değil! Tozlu.com ile yeni sezon ürünleri toptan fiyatlara sizlere sunuyoruz. Modanın, kaliteli giyinmenin pahalı olmadığını binlerce ürün seçeneği ve en iyi fiyatı sizlere sunma politikamız ile gerçeğe dönüştürmeye devam ediyoruz. Böylece yaşamın her evresinde kendini gösteren modaya ayak uydurmak artık çok daha kolay! Abiyeler, elbiseler, kabanlar, ceketler, deri montlar, pantolonlar, etekler, bluzlar, t-shirtler, tunikler, trikolar, ayakkabılar, ev ve yaşam ürünleri, iç giyim modelleri ve aklınıza gelecek daha birçok giyim modelleri yüzlerce seçeneklerle sizleri bekliyor! Üstelik Tozlu.com yalnızca Türkiye’de değil dünyanın her yerinde! Nerede olduğunuzun bir önemi olmadan Türkçe de dahil olmak üzere toplam 8 dil seçeneği yer alan sitemiz üzerinden istediğiniz ülkeye gönderilmek üzere sipariş oluşturabilirsiniz. Sitemizde yer alan diller ise şu şekilde; Türkçe, İngilizce, Azerice, Çince, Almanca, İspanyolca, Fransızca ve Rusça.
Tozlu.com olarak yediden yetmişe tüm kullanıcılarımıza en kaliteli ürünleri mümkün olan en iyi fiyatlar ile sunuyoruz. Kıyafet seçiminde karar vermekte zorlananlar için sitemizde binlerce model bulunuyor. Zengin ürün seçenekleri ve en iyi fiyatlar farklı ödeme seçenekleri ile siz değerli üyelerimizi bekliyor. Siparişlerini oluşturmaya vakti olmayan veya benzeri sebepler ile sitemizde siparişlerini tamamlayamayan kullanıcılarımıza anlık olarak sipariş hattımız ve whatsapp sipariş numaralarımız üzerinden sipariş vermeleri konusunda yardımcı oluyoruz. Yalnızca sipariş işlemi esnasında değil sipariş öncesi ve sonrasında da kullanıcı memnuniyetini üst seviye de tutmak adına gereken tüm işlemleri sağlıyoruz. Tüm sosyal medya kanallarımızda 7/24 müşteri desteği vererek tüm soru ve görüşleriniz için iletişimde kalıyoruz. Böylece üyelerimiz yalnızca çağrı merkezimiz üzerinden bize ulaşmak durumunda kalmıyor ve anlık iletişim olanağı bulabiliyor. Siparişlerinizden herhangi bir sebeple ile memnun kalmadığınız takdirde de ücretsiz olarak teslimattan sonraki 14 gün içinde iade ve değişim imkanı sağlıyor, sonrasında ürünleriniz bize ulaşınca talebinize göre iade ya da değişim yaparak işleminizi gerçekleştiriyoruz. Yıllardır siz değerli takipçilerimiz ile birlikte daha da gelişmeye ve ilerlemeye devam ediyoruz. Siz de modayı en uygun fiyatlarla takip etmek, sorunsuz olarak alışveriş yapmak, alışveriş esnasında ve sonrasında kolayca müşteri hizmet desteği almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Duyduğunuz güven ve ilgi için teşekkür ederiz.