• Kasım 17, 2021 ANASAYFA KOZMETİK SAĞLIK

  Cildimiz yaz ve kış mevsimlerinde farklı sorunlar ile karşı karşıya kalıyor. Havalar soğudukça ciltte kuruluk, susuzluk ve çatlama görülür. Peki bu sorunları nasıl çözeceğiz? Cildimizi nemlendirip yumuşatacak doğal maske formüllerinden bazılarını sizler için aşağıya sıralıyoruz. Gelin birlikte bir göz atalım.

  yüz maskesi
 • Kasım 17, 2021 ANASAYFA MODA

  Online alışveriş deyince çoğumuz için akan sular duruyor. Saatlerce mağaza gezmek, beğendiğimiz tüm kıyafetleri denemek, kıyafetler arasında saatler geçirmek en büyük zevk. Yıllardır süregelen alışkanlıklarımız yavaş yavaş değişime uğramaya başlarken alışveriş alışkanlıklarımız aynı kalamazdı. Teknolojinin gelişmesi, daha kolay ulaşılabilir cihazlar, hızlanmış internetler sayesinde artık cep telefonlarımızdan bile alışveriş yapabiliyoruz.

  online alışveriş
 • Kasım 16, 2021 ANASAYFA MODA

  Spor ayakkabı modelleri yürüyüş yaparken, koşu yaparken, herhangi bir spor etkinliğinde tercih ettiğimiz ürünler olmanın yanı sıra artık eskisi gibi sadece spor anında değil günlük olarak da tercih ediliyor ve çok daha sık giyiliyor. Kombinlerde çok daha sık kullanılmaya başlanan bu ayakkabılar son yılların en çok satan ayakkabı modellerinde zirveye oynuyor. Rahatlığın vurgusunu yapan spor ayakkabı modelleri eskiden sadece rahatlığı ön planda tutarken son yıllarda tercih edilmesinin artmasıyla tasarımlarıyla da ön plana çıkmaya başladı. Neredeyse her renk ve desende model bulabiliyor, her tarza uyan spor ayakkabı seçimi yapabiliyoruz.

  Spor Ayakkabı
 • Kasım 16, 2021 ANASAYFA MODA

  İç giyim yıllardır en mahrem görülen ama en zevkle yapılan alışverişlerin başında gelir. Birbirinden çekici iç çamaşırı takımları, tek sütyenler, tek külotlar, jartiyer takımları, gecelikler, hatta fantezi giyim. Herkesin çekinerek de olsa alışveriş yapmayı sevdiği parçaların başında geliyor. 

  İç Giyim Modası
 • Kasım 15, 2021 ANASAYFA MODA

  Fantazi giyim uzun yıllardır iç giyim dünyasının en gizemli, en merak uyandıran ve en çok ilgi gören koleksiyonlarından biri olmuştur. Binlerce farklı ve renkli model çiftler için vazgeçilmez seçenekler arasındadır. Ancak önceki yıllarda fantezi giyim modellerine ulaşmak çok kolay olmuyordu. Her marka ya da mağaza iç giyim reyonlarında bu kısma yer vermiyordu. Sadece fantazi giyim modelleri satan mağazalar mevcuttu ancak herkes buralardan rahatça alışveriş yapamıyordu. Utanma, çekinme gibi duygular nedeniyle mağazadan alışveriş yapmayı tercih etmiyorlardı.

  Fantazi Giyim Modelleri
 • Kasım 15, 2021 ANASAYFA MODA

  Eşofman takımı modelleri günün belli bir saatinde mutlaka tercih ettiğimiz giyim ürünleri arasında geliyor. Sabah, öğle saatleri ya da akşam fark etmiyor, mutlaka bizimle oluyor. Giderek günlük hayata uyum sağlayan modellerin de üretilmesiyle birlikte daha da kullanışlı hale gelmeye başlayan eşofmanlar gün içinde çok daha sık kullanılmaya başlandı. Yıllardır sadece spor zamanları ya da çok daha rahat ortamlarda kullanmaya alışkın olduğumuz bu takımları artık birçok yerde tercih edebiliyoruz.

  Size Özel Eşofman Takımı Modelleri